motoger

Potencjometr gazu Subaru Impreza I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

gielda czesci
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
moto2
moto2.pl
giełda części samochodowych
części używane opel
auto części zamienne
giełda części słomczyn
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
auto części
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto części poznań
giełda części poznań
auto kasacja części używane

Cena Potencjometr gazu Subaru Impreza Cena

Oferta części samochodowych Subaru Impreza i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Potencjometr gazu. Oferty części w kategorii Układ elektryczny. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-27 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Potencjometr gazu do Subaru Impreza I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Potencjometr gazu Subaru Impreza I 2.2 2000 SUV. Tanio Potencjometr gazu Subaru Impreza I 2.2 2000 SUV. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2000. Kasta tego samochodu to SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Subaru. Ten model Impreza wychodził w takich wersjach I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś potencjometr gazu i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Subaru Impreza wersja I. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Subaru Impreza. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Specjaliści mówią że Subaru Impreza to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Subaru Impreza. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić potencjometr gazu do Impreza. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem potencjometr gazu. Poszukałem potencjometr gazu na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak nie dostanę potencjometr gazu na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Subaru Impreza. Nadszedł czas znaleźć potencjometr gazu. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Subaru Impreza. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  potencjometr gazu w Subaru Impreza. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć potencjometr gazu do Subaru Impreza. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio potencjometr gazu. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Chyba największa ilość potencjometr gazu. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Potencjometr gazu Subaru Impreza I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Potencjometr gazu Subaru Impreza I Potencjometr gazu Subaru Impreza I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl